W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Babybotoks – uzyskaj naturalny efekt

Stay Healthy / Bez kategorii  / Babybotoks – uzyskaj naturalny efekt

Babybotoks – uzyskaj naturalny efekt

Kilka słów na temat zabiegu baby botoks. Czy efekt może być naturalny? Czy botoks może być delikatny i kobiecy? Odpowiedź brzmi TAK 🤍może być właśnie taki, niczym moja piękna pacjentka @pani_od_baletu 🤍 – tu przed zabiegiem. Nie musisz obawiać się, że zaginie Twoja mimika, że skóra nabierze wyrazu maski ponieważ odpowiednio podana toksyna botulinowa delikatnie rozluźnia mięśnie, spłyca i niweluje zmarszczki mimiczne, udelikatnia strukturę skóry. 🤩 Efekt zabiegu nie jest gwałtowny, pojawia się stopniowo i puszcza także stopniowo po około 4-6 miesiącach. Jakie jest to uczucie po botoksie? Odpowiednio wykonany zabieg daje uczucie lekkości na czole, pozwala poczuć się niczym po rajskich wakacjach, łagodzi rysy nie zmieniając wyrazu twarzy, chyba że zamierzamy w kontrolowany sposób nieco unieść powieki.
Przekonałam ? Mam nadzieję, gdyż jest to naprawdę przyjemny, praktycznie bezbolesny zabieg, który nie wymaga specjalnego okresu rekonwalescencji a daje przepiękne efekty estetyczne 🤍. Osoby zainteresowane lecz nieśmiałe zapraszamy przed zabiegiem na krótką wizytę zapoznawczą 🤗 do @stayhealthyclinic ! J. #stayhealthy #staybeautiful #natural #dermatologwarszawa #lovemyjob #dermatolog #medycynaantiaging #medycynaestetyczna #narutalbeauty #botoks #btx #botox