W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Blizny potrądzikowe

Stay Healthy / Bez kategorii  / Blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe

Czy można zlikwidować blizny potrądzikowe? Lata dyscypliny, stosowanie rozmaitych kremów, żelów i maści, dwie kuracje izotretynoiną a na policzkach wciąż widać te drobne dołki i ubytki, które nie pozwalają osiągnięć efektu jednolitej gładkiej skóry i codziennie przypominają o minionej traumie trądzikowej ☠️. Jak je zwalczyć? Jest szereg zabiegów, które rzeczywiście przynoszą wspaniałe efekty i likwidują te drobne, lecz nieprzyjemne pamiątki:
1. Laser frakcyjny
2. Peelingi chemiczne
3. Dermapen
4. Mikronakłucia np. rolerem

A jaka technika jest najskuteczniejsza? Z mojego doświadczenia najlepszy efekt uzyskuje się stosując serię zabiegów frakcyjnych przy użyciu lasera CO2 w odstępie 6-8 tygodniowym. Zabieg ten jest co prawda nieco uciążliwy z uwagi na kilkudniowy okres rekonwalescencji, ale efekt jest gwarantowany 🤩 i już po pierwszym zabiegu widać wyraźne spłycenie blizenek na skutek ich przebudowy. Można jeszcze dodać wisienkę na torcie i wykonać zabieg laserowy na zmianę z np. zabiegiem osocza bogatopłytkowego lub nukleotydów 🤩🤩🤩. Ok, przyznaję, że aby osiągnąć idealny efekt glowing skin musimy uzbroić się w cierpliwość i odczekać z 5-6 miesięcy ale efekt jest naprawdę znakomity i długotrwały 👌🏻. Jeśli cierpisz na tę przykrą dolegliwość i na Twoich policzkach widać historię walki z trądzikiem zgłoś się do nas! W @stayhealthyclinic opracujemy wspólny plan walki z bliznami 💫 J. 

#acne #acnescars #dermatologwarszawa #dermatolog #trądzik #bliznypotradzikowe #laser #laserfrakcyjny #dermatologia #loveyoureskin #leczenie