W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Czemu tak ważna jest skóra?

Stay Healthy / Bez kategorii  / Czemu tak ważna jest skóra?

Czemu tak ważna jest skóra?

W Stay Healthy skupiamy nasze doświadczenie oraz naszą uwagę na skórze! To właśnie ona jest największym łącznikiem naszego organizmu ze światem zewnętrznym. A zarazem stanowi odbicie wszelkich procesów toczących się wewnątrz organizmu. W codziennej praktyce medycznej wiele chorób odzwierciedla się w postaci różnych objawów na skórze, np. niedobory witamin i mikroelementów, choroby endokrynologiczne tj. niedoczynność tarczycy, choroby ginekologiczne, tj. zespół policystycznych jajników a także choroby jelit.

Z uwagi na to, iż nasze ciało pokrywa około 2 metrów kwadratowych skóry szalenie ważna jest odpowiednia jej pielęgnacja, aby nie stanowiła wrót dla alergenów i substancji toksycznych lecz solidną barierę ochronną. Tu, w Stay Healthy dowiesz się, jakie choroby kryją się za tajemniczymi zmianami skórnymi, jakie substancje działają na Ciebie uczulająco oraz wspólnie opracujemy indywidualny plan pielęgnacji. Wizyty dermatologiczne już niebawem 🤗 nie możemy się doczekać!