W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Endermologie LPG Alliance

Stay Healthy / Pielęgnacja  / Endermologie LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance 😍 Jak już raz spróbujesz tego cuda, to już nigdy nie przejdziesz obok niego obojętnie 🤩. Jest to zabieg, a w zasadzie ultranowoczesny patent, który daje same plusy, zero działań niepożądanych, zero powikłań ale przede wszystkim jest to 100% naturalna, nieinwazyjna metoda stymulacji skóry i tkanki podskórnej.
Ja spróbowałam raz, dwa lata temu – i od tego czasu nie wyobrażam sobie, aby nie chodzić minimum 1 x w tygodniu na zabieg endermologii. W związku z czym jestem absolutnie szczęśliwa i dumna, że od tygodnia mamy aparat #endermologielpgalliance u nas w @stayhealthyclinic a ostatni tydzień wykorzystałyśmy na intensywne szkolenia aby Wasze ciało przygotować na lato 🧚!

Czego spodziewać się po endermologii?
🔹 ujędrnienia skóry
🔹 znaaaaczną redukcję cellulitu, można rzec że po kilku sesjach znika…..
🔹 redukcję tkanki tłuszczowej w poddanych zabiegowi obszarach ciała
🔹 wyszczuplenie sylwetki
🔹 modelowanie ciężko dostępnych obszarów, tj ramion i wewnętrznych partii ud

Będę tu pisać co jakiś czas kilka słów o tym zabiegu, gdyż pomimo mojego sceptycyzmu skradł on moje serce ❤️ i polecam go absolutnie każdemu, kto kocha swoje ciało #selflove .
Już wkrótce zamieścimy także więcej informacji na stronie www.stayhealthy.pl !
Stay tuned 💫
Zapisy ☎️ +48 664 368 808
📍 Stay Healthy Clinic ul. Kłobucka 8A/U4