W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Jak pozbyć się pajączków naczyniowych?

Stay Healthy / Dermatologia  / Jak pozbyć się pajączków naczyniowych?

Jak pozbyć się pajączków naczyniowych?

Jak pozbyć się pajączków naczyniowych? Jest na to prosty i skuteczny sposób – skleroterapia 🤍.

To zabieg, który polega na podawaniu do światła naczynka specyficznej pianki lub płynu, który powoduje, że naczynko się zapada i wchłania. Jest to idealna metoda, aby pozbyć się widocznych naczynek, pajączków naczyniowych i drobnych żylaków siateczkowatych na nogach. Zabieg ten wykonuje się przy użyciu specjalnej lampy, dzięki której dokładnie widać przebieg naczynia i która pozwala na precyzyjne ruchy.Po wstrzyknięciu – naczynko blednie w oczach a większe naczynka potrzebują kilka tygodni, aby się w całości wchłonąć. Okres jesienno-zimowy jest idealnym czasem na wykonanie tego zabiegu, gdyż często jest wskazanie do serii zabiegów co 2-3 tyg. aby zamknąć wszystkie widoczne na nogach naczynka a po każdym z nich należy pamiętać o noszeniu pończoch uciskowych, aby efekt był w pełni zadowalający.

Poza tym nie ma większych zastrzeżeń co do funkcjonowania po zabiegu. Jak najbardziej wskazany jest ruch a ciężkie ćwiczenia należy ograniczyć na maksymalnie 2-3 dni. Cena zabiegu wynosi od 500 do 1200 zł w zależności od zużytego materiału.


Zabieg skleroterapii jest nowością u nas w @stayhealthyclinic – więc serdecznie zapraszam wszystkich dotkniętych tą przykrą dolegliwością, którym przeszkadzają widoczne na nogach naczynka! J. 

#skleroterapia #dermatologia #dermatologwarszawa #medycynaestestyczna #naczynka #żylaki #pięknenogi #lovemyjob #dermatology