W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Laser frakcyjny

Stay Healthy / Laser  / Laser frakcyjny

Laser frakcyjny

Na czym polega cały czar wokół tego zabiegu? Każdy chciałby, większość się cyka a niektórzy ryzykują, chwilę pocierpią, powyzywają a potem są i tak wdzięczni 🤗. Laser frakcyjny to kontrolowane parzenie skóry dzięki któremu aktywowane są procesy przebudowy i regeneracji.
Za jego sprawą wywołujemy na skórze mikronakłucia o głębokości około 3 milimetrów. Skóra wokół mikronakłuć jest silnie stymulowana do odbudowy, w wyniku czego rozpoczyna się wzmożona produkcja kolagenu.
Co zawdzięczamy takiemu rozwiązaniu? Po okresie rekonwalescencji który trwa nawet do 14 dni skóra staje się napięta i wygładzona, znikną z niej wszelkie przebarwienia, zmarszczki ulegną spłyceniu i pory się obkurczają. Po całkowitym wygojeniu się cera ulega znacznej poprawie. Ma jednolity kolor, jest elastyczna i gładka. Hmmmm. Brzmi cudownie prawda??? Można by rzec, że jest to zabieg, który pobudza naturalny potencjał do regeneracji i odmłodzenia, który drzemie w naszej skórze. Kto się odważy i pójdzie śladem królowej @catarinaapolonia ??
#laser #lasertreatment #laserfrakcyjny #naturalneodmładzanie #pobudzamyskórę #skincare #dermatology #warszawa