W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Laser frakcyjny

Stay Healthy / Bez kategorii  / Laser frakcyjny

Laser frakcyjny

Laser! To jest to magiczne hasło za którym kryją się czary mary, a tak naprawdę laser frakcyjny jest najskuteczniejszym zabiegiem anti-aging który daje spektakularne efekty a przy tym wpasowuje się idealnie w trend naturalnego piękna 🤍. Jest to absolutnie nowoczesna technologia, która poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry stymuluje ją do intensywnej odbudowy.
Efekt to tysiące równomiernych mikroskopijnych dziurek w skórze, które sięgają aż do skóry właściwej. Tuż po zabiegu rozpoczyna się proces gojenia i regeneracji, na którym nam tak zależy. Dla skóry jest to intensywny bodziec, naskórek zaczyna się dzielić, fibroblasty zaczynają produkować kolagen i elastynę i uszkodzona tkanka zostaje w ciągu niewielkiego czasu zastąpiona przez nową – zdrową i całkowicie odnowioną skórę.
Efekt?
⭐️ skóra napięta, wyraźnie wygładzona
⭐️ zmniejszone, niemal niewidoczne pory
⭐️ wygładzone, drobne zmarszczki
⭐️ wyrównany koloryt, zlikwidowane powierzchowne przebarwienia
🔝 Efekt ten staje się widoczny już po dwóch tygodniach od zabiegu, intensyfikuje się w ciągu kolejnych 3 miesięcy od okresu rekonwalescencji, gdyż skóra przechodzi stałą przebudowę.
Okres jesienny jest teraz najlepszą chwilą na poddanie się temu zabiegowi. Laser wykonuje się oczywiście w znieczuleniu miejscowym, aby zminimalizować dyskomfort. Zainteresowana ? Zapraszamy na ostatnie wolne terminy przed okresem świątecznym  do mnie 🤍 @dr_julialanckoronska lub do mojego ukochanego zespołu w Stay Healthy.