W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Mezoterapia igłowa – odpowiedni booster dla skóry

Stay Healthy / Bez kategorii  / Mezoterapia igłowa – odpowiedni booster dla skóry

Mezoterapia igłowa – odpowiedni booster dla skóry

Jaki booster możemy zapewnić naszej skórze po lecie ?? Tak, aby wejść w jesień z piękną, promienną skórą? Podzielę się z Wami moją tajemnicą na szybkie nawodnienie a zarazem efekt glowing skin 🤍. To wykonanie mezoterapii igłowej przy użyciu mieszkanki dwóch produktów 🤩 jedna ampułka czystego nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz jedna ampułka witaminy C! Taki zabieg najlepiej wykonać w serii 3 sesji co 2-3 tygodnie. Efekt? Nawodniona, napięta, promienna skóra!

U nas w Stay Healthy Clinic zabieg mezoterapii przy użyciu tej magicznej mieszanki rewitalizujących składników jest w cenie 500 zł i wraz ze znieczuleniem trwa około godziny. Wszystkie Panie zmęczone po lecie serdecznie zapraszamy 🤗 J.

#mezoterapiaiglowa #booster #glowingskin #medycynaestetyczna #dermatolog #dermatologwarszawa #stayhealthy #healthyskin #bebeautiful #selflove #doitforyou 🤍 thx dla pięknej @tadekturysta 🤍😘