W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Nawilżenie potrzebne?

Stay Healthy / Bez kategorii  / Nawilżenie potrzebne?

Nawilżenie potrzebne?

Jak tu odświeżyć twarz na wiosnę? Tak aby była nawilżona, gładka, napięta, zdrowa i kusząca 😚? Proponuję podskoczyć do @stayhealthyclinic na zabieg mezoterapii 🤍podczas którego odżywię Waszą twarz prawdziwą bombą kwasu hialuronowego💥 Czy należy bać się igły 🐡?? Absolutnie nie! Jak widać na załączonym obrazku pacjentka jest zadowolona i uśmiechnięta ✌🏻. Zabieg, podczas którego wprowadza się w sposób bardzo precyzyjny 100-200 malutkich kropelek kwasu hialuronowego do skóry jest wykonywany po wcześniejszym znieczuleniu kremem. Najlepiej wykonać serie 2-3 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. 🤍 Kto chętny? Zapraszamy Panią Wiosnę do @stayheathyclinic 🌺 J.
#healthyskinhealthyyou #stayhealthy #mezoterapiaiglowa #wiosna #skincare #girls #dermatologia #dermatologiaestetyczna #zabiegnatwarz #dermatologwarszawa #beautifulskin #skincaretips #mezoterapia #mezotherapy