W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Strefa bólu głowy

Stay Healthy / Neurologia / Strefa bólu głowy

Ból głowy

Doświadcza go każdy, ale kiedy pojawia się często lub z dużym nasileniem należy skonsultować się z lekarzem.

Pamiętajmy, że ból głowy może występować samoistnie, a przyczynami mogą być stres, przemęczenie, brak snu. Ciało domaga się w ten sposób czasu na odpoczynek i regenerację.

Ból głowy może sugerować inne dolegliwości tj. problemy z zatokami, zębami lub wady wzroku. W tych przypadkach jest objawem towarzyszącym, a skupić się należy na rozwiązaniu problemu źródłowego.

Nasilające się bóle głowy należy skonsultować z lekarzem.

Szczególnie poważnie powinno się traktować bóle głowy, którym towarzyszą dolegliwości powodujące wyraźny dyskomfort, a nawet utrudniające codzienne funkcjonowanie. Będą to nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk, podwójne widzenie. Niepokojące sygnały nie zawsze mają gwałtowny charakter, systematycznie pogarszający się stan psychiczny w połączeniu z bólem głowy nie powinien być bagatelizowany.

Pod okiem specjalisty neurologa tego typu problemy mogą zostać właściwie zdiagnozowane, a podjęcie dalszych kroków pozwoli poprawić komfort pacjenta każdego dnia.

W Stay Healthy każdy pacjent może liczyć na profesjonalną poradę.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ