W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

O mezoterapii

Stay Healthy / Medycyna Estetyczna  / O mezoterapii

O mezoterapii

Na ostatnim szkoleniu usłyszałam, że mezoterapia jest nic nie warta, że jest niczym wybór zasłon w obliczu budowy domu 😳 …protestuję i nie zgadzam się ⛔️!!
Jako dermatolog z zamiłowaniem do naturalnego piękna zabieg mezoterapii należy do moich ulubionych i absolutnie nie zamierzam tego zmieniać! Nie zawsze konieczna jest głęboka ingerencja w rysy twarzy, w poprawę owalu, kreowanie ostrych policzków i wyciągniętej brody. To właśnie dbanie o jakość skóry, o jej elastyczność, gęstość i napięcie stanowią dla mnie fundament piękna i ekwiwalent młodości ✨ . To zdrowa, nawilżona i napięta skóra otula wyniosłości typu łuki jarzmowe i kości policzkowe naszej twarzy i co komu po pięknych policzkach skoro pokrywa je szara, bura, obwisła skóra??
Żaden przystojny lekarz medycyny estetycznej z ciepłych, słonecznych wysp i wieloletnim doświadczeniem nie zmieni tego, co przez te 10 lat w dermatologii estetycznej jest dla mnie najważniejsze – glowing skin ✨🙌🏻 #lovemyjob #glowingskin #mezoterapia #mezoterapiaiglowa #dermatologwarszawa #dermatolog #zdrowaskóra #dermatologia #medycynaestetyczna #naturalbeauty #skincare #lekarz #medycynaestetycznawarszawa