W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

O nas

Stay Healthy / O nas

Stay Healthy

Centrum Medyczne Stay Healthy jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo specjalistów z dziedziny dermatologii, medycyny estetycznej & anti-aging, chirurgii, ultrasonografii, alergologii i ortopedii. Posiadamy nowoczesne urządzenia do laseroterapii, wideodermatoskopii oraz pracownię USG. Stale poszerzamy zakres świadczonych usług, aby zapewnić naszym Pacjentom kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna

lek. Julia Lanckorońska

lek. Julia Lanckorońska

Specjalista Dermatologii i Wenerologii / Lekarz medycyny estetycznej / Lekarz Medycyny Ortomolekularnej

Założycielka Centrum Medycznego Stay Healthy. Ukończyła I Wydział Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016 r. ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (PSME PTL). Ukończyła Podyplomową Szkołę Fitoterapii w Innsbrucku oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Ortomolekularnej w Salzburgu, w Austrii. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyła pracując jako młodszy asystent w Oddziale Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego oraz w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie.

dr n. med. Aleksandra Malewska

dr n. med. Aleksandra Malewska

Specjalista Dermatologii i Wenerologii

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2020 r. obroniła doktorat w temacie „Badanie ekspresji genów COL27A1 i COL5A, stężenie cytokin prozapalnych (IL-17A, IL-17F, IL-23) oraz wartości wybranych parametrów biochemicznych (OB, CRP) w zależności od występowania chorób układu sercowo-naczyniowego u pacjentów z twardziną układową” (Promotor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Irena Walecka, MBA). Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologii szpitala MSWiA w Warszawie.

lek. Monika Dźwigała

lek. Monika Dźwigała

Lekarz Medycyny Estetycznej / W trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła Wydział Zarządzania SGH, kierunek: zarządzanie; specjalizacja: zarządzanie wartością przedsiębiorstwa. Ukończyła Wydział Nauki o Zdrowiu WUM, kierunek Zdrowie Publiczne. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej WUM. Na co dzień pracuje jako młodszy asystent w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie.

lek. Marta Winiarska

Specjalista Dermatologii i Wenerologii

Ukończyła I wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PSME Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Odbywała staże zagraniczne w Danii i w Niemczech.<br /> Swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny przeciwstarzeniowej poszerza na licznych konferencjach i międzynarodowych szkoleniach.<br /> W swojej pracy stawia na holistyczne podejście do diagnostyki i leczenia problemów skórnych.

lek. Natalia Zając

lek. Natalia Zając

Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii / lekarz medycyny estetycznej i anti-aging

lek. Tatiana Livai

Specjalista Dermatologii i Wenerologii / Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (PSME PTL). Na co dzień pracuje jako starszy asystent w Oddziale Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

lek. Anna Dudek

Specjalista Pediatrii / Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii / lekarz medycyny estetycznej i anti-aging

Medycyna Rodzinna

lek. Katarzyna Chrapowicz

Lekarz Medycyny Rodzinnej

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 2019r. W 2021r. rozpoczęła specjalizację z medycyny rodzinnej w Centrum Medycznym WUM. Posiada doświadczenie w kwalifikowaniu i wykonywaniu szczepień. Interesuje się dietetyką, a w szczególności leczeniem hiperlipidemii oraz profilaktyką i leczeniem chorób cywilizacyjnych.

Neurologia

dr. hab. med Peter F. Ledwon. MSc

dr. hab. med Peter F. Ledwon. MSc

Specjalista Neurolog / Specjalista Leczenia Bólu / Lekarz Seksuolog / Medycyna Psychosomatyczna

Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie pracował w Oddziałach Neurologii największych Klinik w Essen, Baden-Baden oraz Düsseldorfie w Niemczech. Po wielu latach pracy w szpitalu prowadził własny gabinet neurologiczny w Düsseldorfie, skupiając się przede wszystkich na terapii bólu oraz diagnostyce neurologicznej. Na co dzień pracuje we własnym Centrum Neurologii we Wiedniu (Neurozentrum Wien).

Ortopedia

lek. Maciej Żyliński

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończony staż specjalizacyjny z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na co dzień pracuje w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji ``Stocer``.<br /> Zajmuje się leczeniem zarówno schodzeń ortopedycznych jak i traumatologią narządu ruchu.

Chirurgia

dr n. med. Leszek Zając

dr n. med. Leszek Zając

Specjalista Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

dr n. med. Michał Macech

Specjalista Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej
lek. Adam Dmitruk

lek. Adam Dmitruk

Specjalista Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

USG

Administracja

Renata Kujszczyk-Kot

Renata Kujszczyk-Kot

Kierownik Centrum Medycznego Stay Healthy

Ponad 15 letnie doświadczenie zdobyte w pionie operacyjnym międzynarodowej firmy świadczącej usługi medyczne i diagnostyczne. Certyfikowany audytor wewnętrzny. Posiada duże doświadczenie w nadzorowaniu dokumentacji medycznej i tworzeniu procedur medycznych. Brała udział w licznych szkoleniach, które pomagają i ułatwiają codzienną pracę z pacjentem, określają jego faktyczne potrzeby i dostarczają najlepszy produkt w formie oferowanych usług. Ceni sobie jakość i wysoki standard pracy co przekłada się na budowanie trwałych relacji i zadowolony zespół. Mgr fizjoterapii. Swoje ogromne doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach klinicznych, przychodniach przyszpitalnych i prywatnych klinikach. Specjalizuje się m.in. w wadach postawy dzieci i stawach skroniowo-żuchwowych. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę udziałem w kolejnych kursach i szkoleniach.

Maria Karwat

Pracownik recepcji
Adriana Kwas

Adriana Kwas

Pracownik recepcji
Wioleta Kobierecka

Wioleta Kobierecka

Koordynator Recepcji
Angelika Gumowska

Angelika Gumowska

Kosmetolog

Podologia

Marta Gałczyńska

Marta Gałczyńska

Podolog

Specjalista z zakresu leczenia i profilaktyki zmian chorobowych w obrębie stóp i paznokci. Pracuje w zawodzie od 2005r. a wykonywaniem zabiegów w zakresie specjalistycznej pielęgnacji stóp zajmuje się od wielu lat. Prowadzi terapię dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta. Stale pogłębia swoją wiedzę uczęszczając na liczne szkolenia oraz kursy podologiczne.