W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Podologia w STAY HEALTHY!

Stay Healthy / Bez kategorii  / Podologia w STAY HEALTHY!

Podologia w STAY HEALTHY!

Mamy coś nowego w @stayhealthyclinic 🤍. Od przyszłego tygodnia otwieramy tu nasze Centrum Podologii! Zdrowe stopy stanowią nieodłączną część dermatologii a zadba o nie najlepiej nasza Pani Podolog Marta Gałczyńska 🤩.
Czym jest podologia? Jest to dyscyplina łącząca wiedzę z zakresu dermatologii, chirurgii, diabetologii, endokrynologii i kosmetologii stóp – która zajmuje się diagnostyką i leczeniem ich schorzeń.
⭐️Wrastający paznokieć?
⭐️Grzybica paznokci?
⭐️Modzele, nagniotki?
⭐️Kurzajki?
⭐️Wiecznie pękające pięty? ⭐️Rekonstrukcje paznokci?
To są schorzenia, którymi zajmie się podolog. W tej dziedzinie bardzo ważna jest ścisła współpraca lekarza z podologiem, gdyż wiele stanów chorobowych stóp wymaga także wdrożenia leczenia dermatologicznego i okresowego nadzoru lekarza. Ale o to jestem spokojna, gdyż mamy z Martą gabinety naprzeciw siebie 😍. Jeśli chcesz zapisać się na zabieg podologiczny, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do rezerwacji wizyty bezpośrednio przez stronę www.stayhealthy.pl 🤍