Search
 

Przywracamy skórze blask!

Stay Healthy / Bez kategorii  / Przywracamy skórze blask!

Przywracamy skórze blask!

To jeszcze nie koniec tego owocnego lata a Twoja skóra już jest zmęczona upałem i piekącym słońcem, pory wydają się zapchane przez ciągłe stosowanie kremów z filtrem i kropli potu na czole, cera wydaje się ziemista i pozbawiona blasku a przebarwienia górują nad piegami?? Twoja skóra krzyczy ratuuuuunku?? Co tu zrobić? Skok do basenu za bardzo nie pomoże w tym przypadku…. W @stayhealthyclinic mamy rozwiązanie 🪬. Otóż nasza propozycja zabiegów na twarz, które przywrócą blask i odżywią skórę w okresie letnim to:

∞ mezoterapia z wykorzystaniem kwasu hialuronowego ~ idealna dawka nawilżenia dla suchej skóry! Cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże tysiące cząsteczek wody dając niepowtarzalne nawilżenie w najgłębszych warstwach skóry!

∞ mezoterapia NCTF ~ naprawa komórkowa na każdym poziomie. Ten preparat zawiera koktajl aminokwasów i innych aktywnych cząsteczek, które naprawiają uszkodzenia spowodowane słońcem i czynnikami atmosferycznymi. Jeśli czujesz, że zaniedbałaś skórę narażając ją na poparzenia słoneczne, to będzie idealne rozwiazanie

∞ Nukleotydy ~ zabiegi z użyciem nukleotydów stanowią nowość na rynku. Działają na poziomie komórkowym, stymulując komórki skóry do głębokiej odnowy. Cząsteczki nukleotydów regulują procesy naprawcze w komórkach, dzięki czemu posiadają silne działanie antyoksydacyjne oraz eliminują wolne rodniki, które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, palenie papierosów, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, duży wysiłek fizyczny, intensywne opalanie się, nieodpowiednia dieta.

∞ osocze bogatopłytkowe ~ to zabieg na każdy typ skóry i każdą porę roku. Osocze pozyskiwane jest z własnej krwi pacjenta. Zabieg pobudza skórę do regeneracji, ujednolica koloryt, niweluje objawy wiotkiej, szarej, zmęczonej cery.

Powszechnie przyjęto, że lato nie jest dobrym okresem na zabiegi estetyczne. Nie do końca się z tym zgadzam 🌸. Oczywiście unikamy kategorycznie inwazyjnych zabiegów związanych z naruszeniem skóry typu peelingi i laser frakcyjny lub RF, ale mamy całą gamę zabiegów wręcz wskazanych w tym okresie 💦.

Jeśli masz ochotę na porządną porcję nawilżenia to zgłoś się do nas na wizytę!

Zapisy ☎️ +48 664 368 808