W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Self Love

Stay Healthy / Bez kategorii  / Self Love

Self Love

Hej, girl, praktykuj self love

Przywykliśmy do tego, że każdego dnia spełniamy potrzeby najbliższych nam osób. Dbamy o nich, troszczymy się, staramy się, by nasze relacji z nimi były jak najlepsze. Ale czy tak samo dbamy o relacje z samym sobą? Nikt nas niestety nie uczy, że pierwszą i najważniejszą miłością w życiu jest miłość do samej siebie. Egoizm? Zupełnie nie. Miłość do siebie to wsłuchiwanie się w swoje potrzeby, poczucie jedności ze sobą, harmonia z własnym ja. Miłość do siebie to również troska o siebie zarówno na płaszczyźnie ciała jak i ducha.
Każdego dnia praktykuj self love- przebiegnij 10 kilometrów w lesie, poczuj jak powietrze pachnie o poranku, przeczytaj dobrą książka, która czeka od miesięcy na szafce nocnej, idź na masaż czy koncert, posmaruj ciało ulubionym balsamem. Wsłuchaj się w swoje potrzeby. Każdego dnia. Self love to małe kroczki, które powodują, że poczujesz szczęście z samą sobą 🤍

By @olosable
📸 @kama_staniszewska