W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

To jak z tymi ustami??

Stay Healthy / Bez kategorii  / To jak z tymi ustami??

To jak z tymi ustami??

Z ustami jest różnie 🫦, nie uważasz? Niby chcesz je powiększyć a jednak nie. Niby krytykujesz a jednak Cię kręci. Niby wydają się za duże a chciałabyś jednak trochę dodać. Niby duże usta to faux-pas a nawilżenie przecież nie zaszkodzi. A jak już się skusisz i nawilżysz chcesz więcej. Jak dodasz więcej to stwierdzisz, że już się wchłonęło i chcesz jeszcze 🫦. I ten kształt… mają być pełne, ale płaskie. Taki paradoks. Mają być nawilżone a nie powiększone. Nie mogą być wywinięte, ale powinny być wyciągnięte…tak to już jest. Usta to usta – najbardziej zmysłowa część ciała, wyrażająca emocje, pragnienia, zwierciadło duszy i wewnętrznego Ja!
To jak? Skusisz się? Najważniejsze, aby były naturalne. To jest mój absolutny priorytet. Nie lubię sztucznych napompowanych ust, więc jeśli takich pragniesz to nie u mnie… Ale jeśli kuszą Cię naturalne, zmysłowe, delikatnie nawilżone o pełnym lecz płaskim kształcie to zapraszam do mnie do @stayhealthyclinic 🫦 przy użyciu niewielkiej ilości najlepszego na rynku kwasu hialuronowego wyczarujemy z Twoich ust malutkie lecz piękne dzieło sztuki ❤️ #stayhealthyclinic #dermatolog #piękneusta #lips #usta #ustanapłasko #medycynaestetyczna #medycynaestetycznawarszawa #beauty #naturallips #naturallipfiller