W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

V-Laser – nowy laser na nczynka!

Stay Healthy / Bez kategorii  / V-Laser – nowy laser na nczynka!

V-Laser – nowy laser na nczynka!

Naczynka! Jak się ich pozbyć z twarzy?? Najprościej to wpaść do nas do Stay Healthy Centrum Medyczne] 🤍.

Czeka tu na naszych pacjentów najnowszej generacji laser naczyniowy #vlaser 💥, który w sekundę poradzi sobie nie tylko z rumieniem na policzkach ale także z większymi naczynkami na twarzy i nogach. Zabieg jest niemal bezbolesny dzięki zintegrowanej końcówce chłodzącej 🥶 więc nie ma potrzeby nerwowego ugniatania piłeczek antystresowych. A tuż po? Obszar poddany zabiegowi robi się delikatnie czerwony i obrzęknięty, ale jest to nie do porównania z okresem rekonwalescencji po laserze CO2. Po kilku godzinach, maksymalnie na następny dzień skóra wraca do normy.

Efekt? Drobne naczynka giną w ułamek sekundy, większe wchłaniają się przez kolejne dni.

Najlepiej powtórzyć zabieg w odstępie 3-6 tygodni, aby osiągnąć piękny efekt porcelanowej skóry 😍.

Jaki jest koszt zabiegu? To zależy od stanu wyjściowego, od traktowanego obszaru i rozległości zmian skórnych i mieści się w granicach od 400 do 1500 zł.

Zapraszamy do Stay Healthy!

#stayhealthy #rumień #naczynka #czerwonepoliczki❤️ #trądzikróżowaty #laser #zabieglaserowy #dermatolog #medycynarstetycznawarszawa #dermatologwarszawa #lasertreatment #loveyoureskin #stayhealthyteam #klinikadermatoloficzna