W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Witamy w Zespole!

Stay Healthy / Bez kategorii  / Witamy w Zespole!

Witamy w Zespole!

Stay Healthy jest miejscem, w którym zadbamy o Wasze zdrowie. Pragniemy, aby każdy pacjent poczuł się zaopiekowany i w pełni zatroszczony, aby poczuł się w naszych przestrzeniach swobodnie i nieskrępowanie. Jacy specjaliście czekają tu na Was? W kolejnych postach przedstawimy nasz zespół. Póki co jesteśmy małym gronem, ale za to stawiamy na ścisłą współpracę między lekarzami bazując na medycynie na najwyższym poziomie a zarazem w najmilszej atmosferze. Kochamy naszą pracę i to, czym się zajmujemy a czuć to na każdym kroku. Stay Healthy to:
Specjalista Dermatolog, Lekarz Medycyny Holistycznej – Julia Lanckorońska ⚡️ Specjalista Pediatra, Alergolog – Małgorzata Piechota 🌟 Specjalista Neurolog, Psychoterapeuta, Seksuolog – Doc. Peter Ledwon 💫 W przyszłości planujemy jeszcze nieco rozszerzyć naszą medyczną rodzinkę, dlatego #staytuned #stayhealthy #centrummedyczne #dermatologwarszawa #dermatologia #alergologia #pediatria #neurologia #psychoterapia #lekarz #healthybodyhealthysoul #health #dbamosiebie #selflove #loveyourself #loveyourbody #zapiszsię