W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Zabiegi kosmetyczne na twarz – relaks i odprężenie w Stay Healthy

Stay Healthy / Bez kategorii  / Zabiegi kosmetyczne na twarz – relaks i odprężenie w Stay Healthy

Zabiegi kosmetyczne na twarz – relaks i odprężenie w Stay Healthy

Przygotowaliśmy dla Was w @stayhealthyclinic relaksujące zabiegi na twarz, dekolt i szyję przy użyciu bardzo przyjemnych i wartościowych kosmetyków firmy @institut_esthederm_poland 🤍 Pierwszym takim zabiegiem, który polecam każdej pięknej pacjentce, która znajdzie pół godziny czasu jest zabieg głębokiego oczyszczania Osmoclean&Osmopeel – który składa się z kilku etapów. Zabieg ten, który poza mechanicznym peelingiem twarzy, szyi i dekoltu także składa się z 15% maski glikolowej jest idealnym rozwiązaniem na oczyszczenie twarzy latem, gdyż nie uwrażliwia skóry na słońce. Czego możemy się spodziewać po zabiegu? Pięknej, oczyszczonej, matowej skóry a także 200% odprężenia i relaksu. Kto chciałby spróbować ? Całusy, J.


#loveyoureself #healthyskin #skincareproducts #skincare #beautytips #healthyskincare #dermatologia #lovemyjob #kosmetykinaturalne #naturalnapielęgnacja