• instagram
  • facebook

Endermologia

Ten precyzyjny masaż przy użyciu dopasowanej głowicy połączony z równoczesnym podciśnieniem silnie oddziałuje i stymuluje zarówno tkankę tłuszczową, tkankę łączną jak i skórę. Podciśnienie uaktywnia i przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej, pobudza układ limfatyczny oraz stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych. Aby zapewnić komfort, masaż wykonuje się przez specjalnie zaprojektowany kostium Endermowear, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem i pozwala na wykonywanie płynnych ruchów głowicą. Zabieg ten zapewnia jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, likwidację cellulitu i ujędrnienie skóry. Jest to rewolucyjna, bezbolesna, bezpieczna, całkowicie naturalna, nieinwazyjna, a co najważniejsze maksymalnie skuteczna metoda ujędrniania i modelowania twarzy i ciała. Działanie endermologii polega na wykonaniu specjalistycznego, głębokiego, mechanicznego masażu podciśnieniowego ciała.

Wskazania:

– cellulit,
– wiotka skóra,
– skórka pomarańczowa,
– obrzęki,
– nadmiar tkanki tłuszczowej,
– blizny pooperacyjne

Przeciwwskazania:

– rany,
– rozrusznik serca,
– przebyte w krótkim czasie zawały serca,
– padaczka,
– nieuregulowane ciśnienie,
– stwardnienie rozsiane,
– cukrzyca,
– nieuregulowana nadczynność lub niedoczynność tarczycy,
– stany zapalne skóry,
– zakrzepy
– zaawansowana miażdżyca,
– gorączka,
– choroby nowotworowe.

Jak często powtarzać zabieg?

Zabieg endermologii wykonujemy 2-3 razy w tygodniu w serii 10 -15 zabiegów.

FAQ

Kiedy widoczne są pierwsze efekty?

Widoczność efektów zależy od indywidualnej reakcji organizmu oraz ilości wykonanych zabiegów. Bardzo istotną kwestią jest również stosowanie się do zaleceń pozabiegowych.

Czy po serii pozbędę się cellulitu?

Po serii regularnie wykonanych zabiegów endermologii można zauważyć redukcję cellulitu, jednak całkowite pozbycie się go może być trudne, ponieważ jest to uzależnione od wielu czynników, takich jak genetyka, hormony, dieta i styl życia.

Czy podczas ciąży można wykonywać zabiegi endermologii?

Zabiegi endermologii możemy wykonać po upływie pierwszego trymestru ciąży, omijając okolice brzucha.

Czego nie można robić po endermologii?

Po zabiegu endermologii należy unikać bardzo intensywnego wysiłku, gorących kąpieli, alkoholu, oraz nadmiernej ekspozycji na słońce.

Ile razy w tygodniu należy wykonywać zabieg?

Zalecamy wykonywanie zabiegu endermologii od 2 do 3 razy w tygodniu.

Mam bardzo delikatną skórę, czy zabiegi endermologii są dla mnie?

Endermologia może nie być odpowiednim zabiegiem dla osób z bardzo delikatną skórą. Najistotniejsza jest wcześniejsza konsultacja z kosmetologiem.
Skontaktuj się z nami

    Stay Healthy
    Przegląd prywatności

    Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.