W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

O nas

Stay Healthy / O nas

Stay Healthy

Centrum Medyczne Stay Healthy jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo specjalistów z dziedziny dermatologii, medycyny estetycznej & anti-aging, chirurgii, ultrasonografii, alergologii i ortopedii. Posiadamy nowoczesne urządzenia do laseroterapii, wideodermatoskopii oraz pracownię USG. Stale poszerzamy zakres świadczonych usług, aby zapewnić naszym Pacjentom kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Dermatologia i Medycyna Estetyczna

lek. Julia Lanckorońska

Specjalista Dermatologii i Wenerologii / Lekarz medycyny estetycznej / Lekarz Medycyny Ortomolekularnej

Założycielka Centrum Medycznego Stay Healthy. Ukończyła I Wydział Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016 r. ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (PSME PTL). Ukończyła Podyplomową Szkołę Fitoterapii w Innsbrucku oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Ortomolekularnej w Salzburgu, w Austrii. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyła pracując jako młodszy asystent w Oddziale Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego oraz w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie.

dr n. med. Aleksandra Malewska

W trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2020 r. obroniła doktorat w temacie „Badanie ekspresji genów COL27A1 i COL5A, stężenie cytokin prozapalnych (IL-17A, IL-17F, IL-23) oraz wartości wybranych parametrów biochemicznych (OB, CRP) w zależności od występowania chorób układu sercowo-naczyniowego u pacjentów z twardziną układową” (Promotor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Irena Walecka, MBA). Na co dzień pracuje jako młodszy asystent w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie.

lek. Monika Dźwigała

Lekarz Medycyny Estetycznej / W trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła Wydział Zarządzania SGH, kierunek: zarządzanie; specjalizacja: zarządzanie wartością przedsiębiorstwa. Ukończyła Wydział Nauki o Zdrowiu WUM, kierunek Zdrowie Publiczne. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej WUM. Na co dzień pracuje jako młodszy asystent w Klinice Dermatologii MSWiA w Warszawie.

lek. Małgorzata Makowska

Lekarz Medycyny Estetycznej / Lekarz Alergolog / Specjalista Pediatrii

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej WUM. W trakcie specjalizacji z Alergologii. Na co dzień pracuje w Zakładzie Alergologii i Immunologii Klinicznej UCK WUM w Warszawie.

lek. Natalia Zając

Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii / lekarz medycyny estetycznej i anti-aging

lek. Tatiana Livai

Specjalista Dermatologii i Wenerologii / Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (PSME PTL). Na co dzień pracuje jako starszy asystent w Oddziale Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

lek. Anna Dudek

Specjalista Pediatrii / Lekarz w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii / lekarz medycyny estetycznej i anti-aging

Neurologia

dr. hab. med Peter F. Ledwon. MSc

Specjalista Neurolog / Specjalista Leczenia Bólu / Lekarz Seksuolog / Medycyna Psychosomatyczna

Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie pracował w Oddziałach Neurologii największych Klinik w Essen, Baden-Baden oraz Düsseldorfie w Niemczech. Po wielu latach pracy w szpitalu prowadził własny gabinet neurologiczny w Düsseldorfie, skupiając się przede wszystkich na terapii bólu oraz diagnostyce neurologicznej. Na co dzień pracuje we własnym Centrum Neurologii we Wiedniu (Neurozentrum Wien).

Chirurgia

dr n. med. Leszek Zając

Specjalista Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

dr n. med. Michał Macech

Specjalista Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej

lek. Adam Dmitruk

Specjalista Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej

USG

lek. Barbara Szemplińska

Specjalistka Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie obecnie pracuje w II Zakładzie Radiologii Klinicznej. Kieruje Pracownią Ultrasonografii Centrum Medycznego Stay Healthy.

lek. Agnieszka Surowiec

Specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej

Ukończyła Wydział Lekarski na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Odbywała specjalizację w ramach rezydentury w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. L. Rydygiera w Toruniu.

lek. Paweł Kuleta

W trakcie Specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Na co dzień pracuje jako młodszy asystent w I Zakładzie Radiologii Narodowego Instytutu Onkologii - Państwowego Instytutu Badawczego im. Marii Skłodowskiej-Curie. Ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Administracja

Renata Kujszczyk-Kot

Kierownik Centrum Medycznego Stay Healthy

Ponad 15 letnie doświadczenie zdobyte w pionie operacyjnym międzynarodowej firmy świadczącej usługi medyczne i diagnostyczne. Certyfikowany audytor wewnętrzny. Posiada duże doświadczenie w nadzorowaniu dokumentacji medycznej i tworzeniu procedur medycznych. Brała udział w licznych szkoleniach, które pomagają i ułatwiają codzienną pracę z pacjentem, określają jego faktyczne potrzeby i dostarczają najlepszy produkt w formie oferowanych usług. Ceni sobie jakość i wysoki standard pracy co przekłada się na budowanie trwałych relacji i zadowolony zespół. Mgr fizjoterapii. Swoje ogromne doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach klinicznych, przychodniach przyszpitalnych i prywatnych klinikach. Specjalizuje się m.in. w wadach postawy dzieci i stawach skroniowo-żuchwowych. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę udziałem w kolejnych kursach i szkoleniach.

Wioleta Kobierecka

Koordynator Recepcji

Angelika Gumowska

Kosmetolog

Maria Karwat

Pracownik recepcji

Adriana Kwas

Pracownik recepcji

Podologia

Marta Gałczyńska

Podolog

Specjalista z zakresu leczenia i profilaktyki zmian chorobowych w obrębie stóp i paznokci. Pracuje w zawodzie od 2005r. a wykonywaniem zabiegów w zakresie specjalistycznej pielęgnacji stóp zajmuje się od wielu lat. Prowadzi terapię dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta. Stale pogłębia swoją wiedzę uczęszczając na liczne szkolenia oraz kursy podologiczne.