W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

O nas

Stay Healthy / O nas

Stay Healthy

Centrum Medyczne Stay Healthy powstało z myślą, abyśmy odnaleźli zdrowie w każdej sferze naszego życia, począwszy od najmłodszych lat. Nasz specjalistyczny zespół medyczny służy Państwu swoim wieloletnim doświadczeniem, szeroką wiedzą, holistycznym podejściem oraz olbrzymią empatią, gdyż wierzymy mocno w to, że zdrowie stanowi sukces do szczęścia.

lek. Julia Lanckorońska

Specjalista dermatologii i wenerologii, Lekarz Medycyny Estetycznej, Lekarz Medycyny Holistycznej.

Ukończyła Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pracując kolejne lata w Klinice Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA. W międzyczasie ukończyła 3-letnie szkolenie z zakresu Medycyny Estetycznej i Anti Aging w Warszawie oraz odbyła liczne kursy zagraniczne dotyczące medycyny przeciwstarzeniowej. Od 3 lat ciągle poszerza i rozwija swoje umiejętności oraz wiedzę na temat alternatywnych metod leczenia tj. fitoterapia, homotoksykologia i medycyna ortomolekularna w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

dr. hab. med Peter F. Ledwon. MSc

Specjalista Neurolog, Specjalista Leczenia Bólu, Seksuolog, Medycyna Psychosomatyczna.

Ukończył Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie pracował w Oddziałach Neurologii największych Klinik w Essen, Baden-Baden oraz Düsseldorfie w Niemczech. Po wielu latach pracy w szpitalu prowadził własny gabinet Neurologiczny w Düsseldorfie, skupiając się przede wszystkich na terapii bólu oraz diagnostyce neurologicznej. Obecnie pracuje we własnym Centrum Neurologii we Wiedniu (Neuro-Centrum Wien).