Search
 

Dermopielęgnacja

Stay Healthy / Dermatologia / Dermopielęgnacja

Pielęgnacja dopasowana do potrzeb

Część codziennych rytuałów, której każdy z nas poświęca choćby kilka minut każdego dnia.

Prawidłowa pielęgnacja jest sprawą indywidualną, powinna być dobrana względem wieku, rodzaju skóry, schorzeń dermatologicznych itd. a przede wszystkim opierać się na niezbędnym minimum.

Jeśli czujesz się przytłoczona przez swoje kosmetyki, nie wiesz po które z nich sięgnąć i które są najlepsze do potrzeb Twojej skóry – umów się na wizytę dermopielęgnacyjną.

Jeśli pragniesz zrobić porządek ze swoimi kosmetykami, nie wiesz dokładnie jak je stosować lub czujesz, że są nieodpowiednio dopasowane zabierz je ze sobą na wizytę dermopielęgnacyjną!

Skóra każdego z nas jest nieco inna, różni się nie tylko kolorytem lecz także grubością warstwy rogowej, ilością porów, nasileniem łojotoku, unaczynieniem i wrażliwością. Grunt, aby odpowiednio dobrać kosmetyki i każdorazowo dopasować je do problemów.

Pod okiem dermatologa przeanalizujemy rodzaj i skład codziennych kosmetyków, wyeliminujemy te zbędne i wspólnie ustalimy codzienny plan pielęgnacji. Pomocne w tym będą przygotowane przez lekarza ankiety, które dokładnie określą codzienne przyzwyczajenia kosmetyczne oraz oczywiście rozmowa w cztery oczy z dermatologiem.