W Stay Healty wierzymy, że zdrowie skóry to nie tylko dermatologia oraz odpowiednia pielęgnacja lecz także zdrowie i harmonia całego organizmu.

Ostatnie wpisy
Search
 

Dermatologia dziecięca

Stay Healthy / Dermatologia / Dermatologia dziecięca

Dermatologia dziecięca jest bardzo ważną częścią dermatologii

Maluchy często maja problemy skórne a diagnostyka oraz terapia różni się nieco od dorosłych.

Skóra dziecięca różni się budową oraz przydatkami jest delikatna i wrażliwa w stosunku do skóry dorosłych, dlatego tez sposób pielęgnacji i dbania o nią jest nieco inny. Głównym powodem, dla którego rodzice szukają porady dermatologa dziecięcego są m.in.:

  • Zmiany alergiczne w przebiegu alergii pokarmowej oraz wziewnej
  • Pieluszkowe zapalenie skóry
  • Brodawki wirusowe
  • Trądzik młodzieńczy
  • Łojotokowe zapalenie skóry i wyprzenia

W Stay Healthy zaopiekujemy się Twoim dzieckiem w każdym wieku, począwszy od noworodka po nastolatka. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i aparaturą diagnostyczną, która pozwala na dokładną analizę przebiegu choroby na najwyższym poziomie i wdrożenie jak najlepszego, indywidualnie dobranego leczenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że praca z dziećmi wymaga zaangażowania i cierpliwości rodzica i z wielką chęcią służymy radą i profesjonalnym wsparciem w tematyce zdrowego stylu życia i pielęgnacji skóry.

Odrębnym ważnym aspektem jeśli chodzi o dziecięcą skórę jest jej prawidłowa pielęgnacja. Wszystkich szczegółów dotyczących pielęgnacji skóry dziecięcej dowiesz się podczas wizyty w Stay Healthy.