Search
 

Zabieg peelingu PRX

Stay Healthy / Medycyna estetyczna / Zabieg peelingu PRX
Obszar zastosowania

Częstotliwość

Ile trwa rekonwalescencja

Czy zabieg jest bolesny

Wskazania

Przeciwskazania

PRX T33

Należy do nowoczesnej generacji peelingów chemicznych
Jest to preparat medyczny o opatentowanej formule służący do biorewitalizacji skóry bez użycia igieł. Stanowi połączenie 33% kwasu trójchlorooctowego (TCA), 5% kojowego oraz nadtlenku wodoru. Stosowany jest w celu poprawy jędrności, napięcia i rozjaśnienia skóry twarzy i ciała. Wykorzystywany jest także do likwidacji rozstępów, blizn a także w profilaktyce przeciwstarzeniowej.
Zawarty w PRX T33 kwas TCA został zmodyfikowany nadtlenkiem wodoru, poprawia ekspresję i powinowactwo czynników wzrostu do specyficznych receptorów, wspomaga przebudowę macierzy pozakomórkowej i moduluje procesy zapalne zachodzące w skórze. Pozwala to wykonać bezpieczny zabieg bez ryzyka głębokiej, niekontrolowanej penetracji TCA. Zabieg można wykonywać także w porze letniej. Zabieg może być przeprowadzany zarówno u kobiet jak i mężczyzn, w tym również małych dzieci i młodzieży.

Zabieg peelingu PRX daje najlepsze rezultaty, kiedy jest stosowany w cyklu 5 zabiegów, wykonywanych w tygodniowych odstępach. Jednak, nawet po pojedynczym zabiegu, efekty działania peelingu na skórę zauważalne są gołym okiem.

PRX T33 to nowa formuła kwasu TCA, który został zmodyfikowany nadtlenkiem wodoru.

Opatentowana formuła zawiera 33% kwas trójchlorooctowy, nadtlenek wodoru i kwas kojowy 5%. Nadtlenek wodoru (H2O2) poprawia ekspresję i powinowactwo czynników wzrostu do specyficznych receptorów, wspomaga przebudowę macierzy pozakomórkowej i moduluje procesy zapalne zachodzące w skórze.

Pozwala to wykonać bezpieczny zabieg bez ryzyka głębokiej, niekontrolowanej penetracji TCA. Zabieg można wykonywać także w porze letniej. Zabieg może być przeprowadzany zarówno u kobiet jak i mężczyzn, w tym również małych dzieci i młodzieży.

Rozstępy? Zalecane jest łączenie zabiegu z innymi metodami medycyny estetycznej, takimi jak: mezoterapia, osocze bogatopłytkowe), nici, lasery frakcyjne oraz dermapen.

Czas trwania zabiegu

Okres rekonwalescencji

Jak często powtarzać zabieg

Cena

Stawiamy na kompleksowe podejście, dlatego czeka na Państwa w naszej Klinice w pełni wyposażony, przyjemny gabinet zabiegowy.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ