Search

lek. Adam Dmitruk

Stay Healthy / Zespół / lek. Adam Dmitruk
lek. Adam Dmitruk

lek. Adam Dmitruk

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Wykształcenie:

Ukończył wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2003 roku, a następnie Wydział Lekarski w 2006 roku na tej samej uczelni.
Swoje doświadczenie w dziedzinie chirurgii nabierał pracując jako młodszy asystent w Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej, a następnie w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSK MSWiA w Warszawie. W 2015 roku uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej, a w 2018 roku z chirurgii onkologicznej. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Nowotworów Układu Pokarmowego i Guzów Neuroendokrynnych Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Doświadczenie:

na co dzień pracuje jako starszy asystent w Klinice Chirurgii Nowotworów Układu Pokarmowego i Guzów Neuroendokrynnych Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie.

Zabiegi/choroby:

  • konsultacje w zakresie chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej dotyczącej nowotworów układu pokarmowego i nowotworów skóry;
  • ambulatoryjne zabiegi usunięcia atypowych znamion barwinkowych, guzków tkanki podskórnej;
  • ambulatoryjne zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej np. zabiegi z powodu wrastających paznokci, usuwanie łagodnych zmian skórnych, opieka nad ranami i inne;
  • leczenie łagodnych zmian skórnych zastosowaniem krioterapii i lasera chirurgicznego CO2
  • kwalifikacja do zabiegów małoinwazyjnych z zakresu nowotworów przewodu pokarmowego