Search

lek. Julia Lanckorońska

Stay Healthy / Zespół / lek. Julia Lanckorońska
DSC01866

lek. Julia Lanckorońska

SPECJALISTA DERMATOLOGII I WENEROLOGII / CERTYFIKOWANY LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ / CERTYFIKOWANY LEKARZ MEDYCYNY ORTOMOLEKULARNEJ

Kocham swoją pracę i to co robię.

Jestem specjalistką dermatologii i wenerologii oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.

W 2021r. założyłam Centrum Medyczne Stay Healthy w Warszawie, któremu oddaję na co dzień całe moje serce.

Jestem zwolenniczką naturalności, subtelnych rysów twarzy, delikatnej urody, nieskazitelnej cery oraz godnego starzenia się.

Medycyna estetyczna jest dla mnie fantastycznym narzędziem, które pomaga mi podkreślić i wydobywać naturalne piękno każdej pacjentki a wiedza dermatologiczna pozwala mi hamować procesy starzenia, które zachodzą w skórze.

Ukończyłam I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Specjalizację z dermatologii i wenerologii odbyłam w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Już od pierwszego roku szkolenia specjalizacyjnego rozpoczęłam także kształcenie się na Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologii (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA). Doświadczenie i wiedzę zdobywałam podczas wielu krajowych i międzynarodowych kongresów i na specjalistycznych kursach w zakresie zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii i dermatologii.

Medycyną estetyczną zajmuję się od ponad 10 lat. Jest to dziedzina niezwykle dynamiczna i rozwijająca się co sprawia, że stale bywam na szkoleniach i wciąż uczę się nowych technik i procedur. Starzenie się jest naturalnym procesem, który dotyczy nie tylko skóry, lecz całego organizmu. Zahamowanie procesów starzenia wymaga podejścia holistycznego.

Aby zgłębić procesy starzenia się zachodzące na poziomie komórkowym i mikrobiologicznym ukończyłam także podyplomowe studia medycyny ortomolekularnej w Salzburgu oraz podyplomowe studia fitoterapii w Innsbrucku w Austrii. Stale kształcę się w kierunku medycyny stylu życia (ang. lifestyle medicine).

Jestem członkiem Austriackiego Towarzystwa Fitoterapii (ÖGPHYT – Österreichische Gesellschaft für Phytotherapie ) oraz Austriackiego Towarzystwa Medycyny Ortomolekularnej (Österreichische Gesellschaft für Orthomolekulare Medizin (ÖGOM).